M240HVN03.0 CELL

| panel Model | M240HVN03.0 CELL |
|---|---|
| panel Jenama | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24.0 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga M240HVN03.0 CELL | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | VA, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 531.36×298.89 mm |
| Garis Besar | 546.06×312.14 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 7/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | |
| Kekerapan | 60Hz |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AUO M240HVN03.0 CELL.
AUO M240HVN03.0 CELL adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO M240HVN03.0 CELL pdf atau spesifikasi terperinci AUO M240HVN03.0 CELL atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO M240HVN03.0 CELL di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AUO M240HVN03.0 CELL adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO M240HVN03.0 CELL pdf atau spesifikasi terperinci AUO M240HVN03.0 CELL atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO M240HVN03.0 CELL di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "M240HVN03.0 CELL"
- AUO M240HVN03.0 CELL
- Lembaran M240HVN03.0 CELL
- Imej M240HVN03.0 CELL
- Harga M240HVN03.0 CELL
- Pengedar M240HVN03.0 CELL

